© Lenovo Copyright 2017. Nabídka může být modifikována nebo stažena bez předchozího upozornění. Uvedené informace nemají smluvní závaznost. Lenovo, Lenovo Logo, For Those Who Do, ThinkPad, ThinkPlus, TrackPoint, ThinkVangage and Active Protection system jsou ochranné známky společnosti Lenovo. Intel, Intel Logo, Intel Inside, Intel Core, a Core Inside jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation v USA a dalších zemích. Microsoft Windows jsou registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation.

Odpovězte na soutěžní otázku nejblíže předem stanovenému času a hrajte o skvělé ceny!
Dnes hrajeme o:
Moto Mods Powerbanka Turbopower Pack

Soutěžní otázka pro dnešní den:

Uveďte alespoň 3 doplňky Moto Mods. Postačí jednoduchý název (např. větrák)

Kliknutím na tlačítko “odeslat” souhlasíte s použítím vámi zadaných údajů pro marketingovou komunikaci a dáváte souhlas pro obdržení těchto zpráv. Současně dáváte souhlas s pravidly soutěže a s tím, že společnost Lenovo může zpracovat vaše údaje tak, jak je popsáno v Privacy Policy. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat použitím linku v každé zaslané komunikaci.

Nápověda

Motorola Moto Z2 Play

Tenčí, lehčí a rychlejší smartphone, který lze přeměnit díky doplňkům Moto Mods na videoprojektor, stereo reproduktor a další. Disponuje rychlým nabíjením TurboPower, sklem Corning gorila glass odolným proti škrábancům a kamerou kombinující laserové a duální pixelové ostření.

Vyhodnocení

VYHODNOCENÍ
PŘEDCHOZÍCH KOL