notebook

Soutěž #ChallengeCreated

INFO O SOUTĚŽI

Soutěž byla 22.11. ukončena. Výherce najdete níže.

Do soutěže #ChallengeCreated byl zařazen každý,
kdo splnil alespoň jednu ze 4 kreativních výzev, uveřejnil
soutěžní příspěvek na Instagram, přidal hashtag
#ChallengeCreated a označil kanál @LenovoCzech.
Čtyři výherci získali hodnotný balíček příslušenství a hlavní vítěz nový notebook Lenovo IdeaPad Creator.

INFLUENCEŘI

Image
Image

vandlis

Člověk v přírodě:
Notebook pro kreativce si žádá i kreativní zpracování. Téma je obsáhlé a je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Nezapomeňte přidat #ChallengeCreated a označit @LenovoCzech a @vandlis, abych mohl vybrat výherce a posunout jej do finálové čtveřice, kde bude hlavní výhra notebook IdeaPad Creator!
Image
Image

dominovak_official

Design notebooku:
Lenovo pořádá tvořivou soutěž #ChallengeCreated - a to skrz influencery, a každý z nás dle svého uvážení. A protože tu mám kreslící nadšence, bylo moje zadání hned jasné!
Rozhodla jsem se, že když neustále kreslíme postavy, navrhujeme šaty, tak by to chtělo změnu. Stanete se teď DESIGNÉRY a navrhnete vlastní design (vzhled) NOTEBOOKU! 
1. Není žádná předloha. Nakreslíte vlastní notebook a vytvoříte mu jedinečný vzhled!
2. Je jedno, jestli notebook nakreslíte zepředu (stejně jako já na ukázce na druhé fotce), nebo zezadu. To nechám na vás.
3. NEHRAJE roli funkčnost. Tedy "aby to dávalo smysl" proč je zde tohle a tohle tlačítko - ne. Jde o umělecké dílo, tak se nemusíte držet při zemi. :)
4. Někam na fotku napište název LENOVO, jako já. Ať mám kontrolu, že váš výtvor není ukraden z internetu. ZAKÁZÁNO!
5. Kreslete čím chcete na čem chcete!
6. Fotku vašeho výtvoru nahrajte na svůj VEŘEJNÝ instagram nejpozději do 22.listopadu
7. Aby si toho Lenovo všimlo, označte svou fotku hashtagem #ChallengeCreated a označte jejich @LenovoCzech a za třetí, označte I @dominovak_official, protože soutěžíte ode mě, tak abych vybírala ze svých soutěžích toho postupujícího.

Image
Image

anie_songe

Ztvárni TICHO:
Lenovo udělalo soutěž, kde může jeden z vás tohohle krasavce vyhrát. A protože je to notebook pro kreativce, chce ho věnovat někomu, kdo jeho vlastnosti opravdu ocení a naplno využije.
Přál by sis ho? Ztvárni ticho a použij hashtag #ChallengeCreated, ve svém ztvárnění označ @LenovoCzech a taky @anie_songe (ať vím, kdo je můj kůň, žejo)
Image
Image

ondrashtattoo

Návrh tetování:
Možná jste si už všimli unboxing videa ve stories, kdy jsem rozbaloval tohle dělo ze série Creator. Pro Vás, kdo využíváte počítač k různodobé tvorbě a práci, tak ho můžu jedině doporučit. A nyní máte možnost tenhle našlapanej notebook VYHRÁT. Co pro to udělat?
1) Vytvořte návrh na tetování. Tribal, abstract, old school, new school, je to na Vás! V tomhle se meze nekladou.
2) Nahrajte Váš návrh tetování na Instagram.
3) Označte v příspěvku @Ondrashtattoo a @LenovoCzech, nezapomeňte ani na tag #ChallengeCreated

YOGA CREATOR a IDEAPAD CREATOR

Notebooky řady IdeaPad Creator a Yoga Creator jsou perfektní pro všechny tvůrce obsahu. Ať už stříháte video, upravujete fotografie, nebo streamujete hraní her, můžete se spolehnout na vysoký výkon 10. generace procesorů Intel a grafické karty Nvidia, stejně jako na perfektní barvy velkého 15,6“ displeje s vysokým jasem.
baterie_ikona
chlazeni_ikona
vykon_ikony
kalibrace_icona
creator-photo