VYBERTE SI S NÁMI SPRÁVNÝ NOTEBOOK

Chcete si už konečně sami vybrat správný notebook? S výběrem vám pomůžeme a jednoduše vás provedeme krok za krokem od základních vlastností, přes hlavní parametry, až po luštění inzerátu na internetovém obchodě nebo v letáku. V každé části navíc naleznete upozornění, na co si dát pozor, a jasné doporučení s výběrem. Pokud si ani poté nebudete vědět rady, využijte naši poradnu, kde vám otázky zodpoví odborníci.

Notebooky ThinkBook jsou výkonné a cenově dostupné modely pro malé a střední podniky, které poskytují vysokou flexibilitu a spolehlivost.

Zvýšená odolnost

Zařízení řady Lenovo ThinkBook jsou testována pro náročné pracovní nasazení. Zvládnou tak práci v náročném prostředí a nevadí jim ani náhodné polití vodou.

Dlouhá výdrž baterie

Pro celodenní práci jsou notebooky Lenovo V vybaveny velkou baterií s dlouhou výdrží. Díky technologii Rapid Charge také podporují rychlé nabíjení – z 0 na 80 % jen za jednu hodinu.

Důraz na bezpečí

Notebooky řady Lenovo ThinkBook jsou vybaveny šifrovacím čipem TPM pro ochranu citlivých dat, čtečkou otisků prstů pro zamezení zneužití zařízení cizí osobou a fyzickým krytem webkamery.

Moderní vzhled

Zásluhou moderních materiálů, jako je hliník, jsou notebooky ThinkBook lehké, tenké a nabízejí originální stylový vzhled. Spolu s tenkými rámečky tak notebooky ThinkBook vypadají dokonale.

Odolné a spolehlivé notebooky s důrazem na vysoké zabezpečení a ikonický červený trackpoint uprostřed kvalitní ostrůvkové klávesnice - tím příběh notebooků ThinkPad ale teprve jen začíná.

Neuvěřitelná spolehlivost

Prémiové pracovní notebooky ThinkPad jsou testovány dle armádních norem Mil-spec a zaručují tak maximální spolehlivost v každé situaci.

Vysoká odolnost

Pro dlouhou životnost zařízení ThinkPad je jejich konstrukce tvořena jen těmi nejodolnějšími slitinami karbonu, hořčíku, nebo hliníku.

Důraz na bezpečí

Notebooky ThinkPad uchovají data v bezpečí - jsou vybaveny šifrovacími čipy TPM, čtečkami otisků prstů a volitelně IR kamerami s rozpoznáváním obličejů.

Dlouhá výdrž baterie

Notebooky ThinkPad jsou vybaveny technologií pro rychlé nabíjení a baterií s velkou kapacitou, nebo dvěma integrovanými bateriemi pro celodenní výdrž.

Řady notebooků IdeaPad

Řada ThinkPad P

Mobilní pracovní stanice s extrémním výkonem a vysokou spolehlivostí a odolností.

Zobrazit notebooky řady ThinkPad P

Řada ThinkPad L

Odolné a funkční firemní notebooky, které jsou cenově dostupné.

Zobrazit notebooky řady ThinkPad L

Řada ThinkPad T

Prémiové notebooky s praktickými funkcemi, vysokým výkonem a odolností.

Zobrazit notebooky řady ThinkPad T

Řada ThinkPad E

Charakteristický design, nízká cena a nástroje pro správu menších firem.

Zobrazit notebooky řady ThinkPad E

Řada ThinkPad X

Ultralehká zařízení s dlouhou výdrží baterie a vysokou mobilitou.

Zobrazit notebooky řady ThinkPad X

Řada ThinkPad A

Výkonné pracovní notebooky s vysokou odolností a dokonalým zabezpečením.

Zobrazit notebooky řady ThinkPad X

Herní notebooky s moderním designem, podsvícenou klávesnicí, duálním chlazením a důrazem na použití výkonných procesorů a grafik.

Vylepšené chlazení

Propracovené tiché chlazení má dva samostatné okruhy pro nižší teploty a ničím nerušené hraní her. Nízké teploty navíc prodlužují životnost zařízení.

Dokonalý zvuk

Jen ty nejlepší reproduktory od společnosti Harman, nebo JBL s pohlcujícím zvukovým podáním pro intenzivnější herní zážitek.

Kvalitní displej

Kvalitní displeje s obnovovací frekvencí až 144 Hz pro plynulý obraz a s vysokým jasem pro skvělou čitelnost i na přímém světle.

Výkonný procesor a grafika

Notebooky Legion disponují nejnovějšími procesory a grafickými kartami, neboť velký výkon je polovina cesty k úspěchu.

Prémiové notebooky s propracovaným designem, nejnovějšími technologiemi a kvalitními materiály pro zajištění dlouhé životnosti.

Prémiový design

Série zařízení Lenovo Yoga nabízí jen to nejlepší, v čele se skvělým designem a konstrukcí, která je vždy promyšlena do nejmenšího detailu.

Špičkové materiály

Tyto notebooky jsou vyrobeny z dvakrát leštěného hliníku a dalších kvalitní materiálů, které zajišťují dlouho životnost zařízení a nízké opotřebení.

Dokonalý obraz

Díky rozlišením až 4K a technologii Dolby Vision přináší displeje notebooků Yoga brilantní podání barev a obraz, kterému propadnete.

Pohlcující zvuk

Kvalitní reproduktory spolu s technologií Dolby vás doslova pohltí. Posuňte každý multimediální zážitek na zcela novou úroveň.

Řady notebooků Yoga

icon

Tenké a lehké provedení

Notebooky Yoga S jsou neuvěřitelně tenké a lehké, ale přesto vysoce výkonné. Přináší inovovaný systém chlazení, který dovolil vytvořit tenčí a lehčí šasi.

Zobrazit notebooky řady
Yoga S
icon

Konvertibilní konstrukce

Modely řady Yoga C umožňují otočení displeje o 360°, takže jej v mžiku přeměníte v tablet. Díky podpoře dotykového pera na ně můžete snadno psát a kreslit si.

Zobrazit notebooky řady
Yoga C
icon

Duální displej

Nová generace zařízení Yoga Book je vybavena dvěma displeji - jemným IPS a sekundárním s technologií e-ink, který slouží také jako klávesnice.

Zobrazit notebooky řady
Yoga Book

Notebooky řady IdeaPad poskytují skvělý poměr ceny a výkonu. Jsou dostupné v široké škále konfigurací a barevných provedení.

Stylový design

IdeaPad, to jsou elegantní notebooky se stylovým vzhledem, které jsou dostupné v různých barevných provedeních, ze kterých si vybere každý.

Zakladní i herní

Na práci, zábavu, do školy, ale i na hraní her - notebooky IdeaPad přicházejí v řadě různých konfigurací, aby splnily nejrůznější požadavky.

Kvalitní reproduktory

Zařízení IdeaPad jsou vybavena těmi nejlepšími reproduktory ve své třídě. Poskytují tak dechberoucí zvukový výstup.

Jasná obrazovka

Stylové notebooky IdeaPad mají jasné obrazovky s jemným rozlišením pro pohodlné a ničím nerušené sledování filmů a videí.

Řady notebooků IdeaPad

icon

Řada IdeaPad D (detachable)

To nejlepší z obou světů. Notebooky IdeaPad řady D se díky oddělitelné klávesnici v mžiku promění na tablet.

Zobrazit notebooky řady IdeaPad D
icon

Řada IdeaPad C (convertible)

Tenké a lehké notebooky s dotykovým displejem, který lze otočit o 360° a používat tak notebook i jako tablet.

Zobrazit notebooky řady IdeaPad C
icon

Řada IdeaPad S (slim)

Tenké notebooky řady IdeaPad S si zamilujete a díky nízké hmotnosti je můžete vzít kamkoliv.

Zobrazit notebooky řady IdeaPad S

KAM DÁL?

Držíte v rukou leták z vašeho elektra a nevíte, co přesně jednotlivé údaje znamenají? V sekci „Luštíme inzerát“ vám je pomůžeme rozklíčovat.